Seinakalendrid

Küsi pakkumist

Seinakalendrid

Seinakalendritele pakume omalt poolt kolme erinevat tüüpi põhju: Basic kalendrid, Modern kalendrid ja Standard kalendrid. Kõik meie pakutavad seinakalendrid koosnevad reeglina: esikile + esileht + 12 kuud + tagaleht/kartong. Kliendi poolt ootame pilte ja muud materjali nii kuude päistesse kui esilehele. Soovi korral saab ka kalendaariumit vastavalt soovidele kohandada – muuta fonti, värve, lisada oma tähtpäevi jne. Kõikidel kalendritel on seinale riputamiseks olemas aas või augustus.

Basic kalendrid

– A4 või A3 formaadis metallkamm köites ühepoolse trükiga kalendrid.

Modern kalendrid

– A4 või A3 formaadis metallkamm köites ühepoolse trükiga kalendrid, kus on lisaks käesolevale kuule väikselt kuvatud ka eelnev ja järgnev kuu.

Standard kalendrid

– A4 landscape formaadis (suletuna) kahepoolse trükiga ning metallkamm köites kalendrid. Avatuna seinal on kalender A3 formaadis ja selle keskelt jookseb spiraal.

Lisaks prindime kalendreid loomulikult ka valmisfailidest või kujundame teile päris personaalsed kalendrid just teie soovidest lähtuvalt.

Kui soovite seinakalendrid ise kokku panna või kujundustasu säästa, saate kasutada meie tasuta PRINDISTUUDIO VEEBILAHENDUST pood.prindistuudio.eePrindistuudios saab ise disainida Basic ja Modern kalendreid.

Küsi pakkumist teenusele "Seinakalendrid"

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.

    Edukas! Oops!

    close

    Select options

    close