Koopia Niini & Rauam OÜ on trükiteenuseid osutav pereettevõte

OÜ Koopia Niini & Rauam on 1998. aastal asutatud kaasaegset ja mitmekülgset trükiteenust osutav ettevõte. Meie eesmärgiks on oma klientidele kiire, kvaliteetse, paindliku ning individuaalse teenuse osutamine.

Meil on Tallinnas kaks esindust: kesklinnas Tatari 56b aadressil ja Mustamäel Akadeemia tee 1 hoones.

Meie üheks põhiteenuseks on algusest peale olnud ehitusjooniste kopeerimis- ja printimisalase täisteenuse osutamine. Pakume oma klientidele teenuseid alates projektipangast kuni valmistoodangu kohaletoimetamiseni ehitusobjektile või kontorisse. Samuti saab klient meilt tellida erinevaid digitaliseerimis- ja skaneerimisteenuseid kuni jooniste ümberjoonestamiseni välja.

Tänasel päeval on põhiteenuseks saanud reklaamtrükiste, koolitusmaterjalide, juhendite, visiitkaartide, flaierite-voldikute jms printimine. Samuti toodame aina rohkem kleebiseid (sh auto– ning aknakleebised) ning trükime blankette ja ümbrikke.

Lisaks prindime plakateid suurele valikule erinevatele materjalidele, pakume lamineerimisteenust ning ka roll-up stende koos kujunduse, printimise ning asendusega. Meilt saab tellida ka lõuendeid, PVC ja KAPA plaate ning erinevaid bännereid.
Püüame oma klientidele pakkuda täisteenust alates trükiste ja logode kujundamisest kuni järeltöötluseni (sh köitmine).
Tellimuste efektiivseks vahendamiseks oleme loonud oma tellimuskeskuse.

2011. aastal tulime välja Prindistuudio lahendusega, mille abil saavad kliendid ise kujundada fotoraamatuid, kalendreid, postkaarte, postreid, fotolõuendeid, fotokapasid, fotokruuse jt fotomeeneid.

Tänu kiiretele kaasaegsetele digitaalprinteritele saame oma klientidele lubada lühikesi tähtaegu ning pakkuda kiiret teenindust!