Raamatute köitmine

Küsi pakkumist

Raamatuid saab köita väga erinevatel viisidel. Mis meid eriliseks teeb, on see, et meilt saab tellida ka vaid 1 raamatu trüki ja köitmise.

Raamatute köitmine, erinevad võimalused:

Pehmekaaneline liimköide

Sobib pehmekaaneliste mahukamate raamatute köitmiseks. Lehed kinnitatakse sünteetilise liimiga seljalt, kasutamata traati või õmblust.
Saab valmistada väga erinevates suurustes.

Kõvakaaneline liimköide

Kõvakaanelisi liimköites raamatud tähendavad meie jaoks ennekõike fotoraamatuid, mis võivad olla eri formaatides ning kuni 100 lk paksused. Kaaned valmivad kartongist ning kleebis fotopaberist.

Kõvakaaneline köide käsitööna

Kasutatakse ajalehtede ja ajakirjade köitmiseks ning vanade raamatute parandamiseks. Köited saavad olla kuni 5 cm paksused. Kaaned võivad olla erinevas formaadis ja värvuses lederiin või kunstnaha materjalist. Kaanele ja seljale saab lisada ka teksti.

Diplomitöö valmiskaaned

Diplomitöö kaaned on A4 formaadis kõvad kaaned musta, sinist, rohelist, punast või halli värvi. Kaanele ja seljale teksti lisad ei saa.

Fotoraamatud

Fotoraamatuid valmistame nii kõvade nahkimitatsioonkaantega kui kõvade fotokaantega, lisaks pehmekaanelised spiraalköited ja klamberköited. Uurige lähemalt siit.

Küsi pakkumist teenusele "Raamatute köitmine"

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.