Pilkupüüdvad ja vastupidavad aknakleebised

Kui ettevõttele on uus pind soetatud või on soov vana esinduse väljanägemist uuendada, on aknakleebised kindlasti vajalikud. Esinduse akendel on firma sümboolika ja lahtiolekuajad hädavajalikud, lisaks võib aknaid kaunistada graafikaga, fotodega, lisada tegevusala märksõnu jne.

Tehnoloogia

Akendele saab kleebised kinnitada nii sisse- kui väljapoole. Väljapoole kleepides jääb info paremini silma, ent kleebis on ilmastikule vastuvõtlikum. Parema ilmastikukindluse tagamiseks on soovitatav kleebised lamineerida. Sissepoole kleepimise puhul tuleks silmas pidada, et klaas võib vahel kleebist veidi moonutada ning tumedad klaasid muudavad selle vähem nähtavaks.

Aknakleebisteks võivad olla nii suured ühes tükis reklaampinnad kui ka üksikud tähed või muud erikujulised elemendid.

Kui soovid, et aknad oleks võõraste pilkude eest kaitstud, siis võib kasutada perfokleebiseid – augumustriga kile, mis katab aknad, kuid laseb samal ajal valgust läbi.

Samuti pakume akendele, klassseintele jm klaaspindadele turvakilesid, mis suurendavad turvalisust ja ohutust.

Veel on valikus peegel- ehk päikesekaitsekleebised (nn metallikkiled), mis vähendavad ruumi tikkuvat palavust ning pakuvad privaatsust.

Meilt saab aknakleebised tellida koos trüki ja paigaldusega, kuid ka ainult prindi! Samuti aitame Sul soovi korral aknakleebised kujundada.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Küsi pakkumist:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.