Messiboksid ja esitlustarvikud

Küsi pakkumist

Messidel osalemisel on üheks olulisemaks aspektiks oskus ennast nähtavaks teha. Visuaalselt hästi seatud messiboksil on suurem külastatavus ja seega parem lõpptulemus osalejale ning meeldejäävam emotsioon külastajale. Messiboksi hea visuaalne teostus on parim kliendimagnet.

Meie pakutavad esitlustarvikuid ja messibokside lahendused:

 • Decotex kangad 

  – lumivalge kangas, millele trükitakse soovitav graafika. Järeltöötlusena õmmeldakse kangale taha takjateip ehk Velcro, mis võimaldab kanga paigaldada messiboksi seina külge. Decotex ei kortsu ning kui trükkida sublimatsioontehnoloogiaga, on kangas pestav ja seega mitmekordselt kasutatav. Materjali suureks eeliseks on tema kergus ja korduvkasutatavus.

 • PVC Bänneri materjal

  – lumivalge plastikuline kangasmaterjal, mis on veekindel ning sobib ka välitingimustesse. PVC bännerit saab kasutada väga suurte reklaamide teostamiseks. Lõppviimistlusel on võimalik materjalile teha ööse ehk kinnitusavasid, mis ei riku graafikat ega hakka materjali lõhkuma. Öösidega kinnitamiseks sobivad paelad, nipukad, trossid jne. Samamoodi kui Decotex kangal on võimalik kinnitamine takjateibiga, mis liimitakse materjali tagumisele küljele. Materjali eeliseks on pikk eluiga välistingimustes ning hind. Miinusteks võib lugeda kergelt kortsumise ning raske kaalu.

 • PVC kleebised

  – alati on võimalus reklaamtekst vm printida kleebismaterjalile ning see kleepida messiboksi seinale, esitluslauale, põrandale jne. Eelisteks on hind, valmimise kiirus, samuti ka kiirus paigaldusel ja eemaldamisel.

 • PVC plaadid

  – suurepärane materjal (kerge, jäik, ilmastikukindel) viitade ja siltide valmistamiseks. Valida saab erinevate paksuste vahel (3 mm, 5 mm, 8 mm, 10 mm). Graafika kantakse materjalile otse või kleepekilega.

 • Esitluslauad

  – erikujulised kokkupandavad lauad, kuhu on võimalik kujundus tellida oma äranägemise järgi. Graafika kantakse laua seintele, mis on kõvast PVC materjalist. Üldjuhul kaetakse seinad ka kulumiskindla kaitselaminaadiga, et vältida hõõrdumisel tekkida võivaid vigastusi.

 • Reguleeritavad banner stendid

  – kompaktne ja korduvkasutatav kaasaskantav sein. Graafika trükitakse Decotex kangale ning paigaldatakse kaasasolevale konstruktsioonile. Konstruktsioon on reguleeritav: max kõrgus 2,4 m ja laius 3,2 m. Kaasas mugav kandekott.

 • Pop Up seinad

  – sobib suurepäraselt fotoseinaks pressiüritustele, messidele, pidudele, tootesitlustele jne. Trükitakse Decotex kangale, mille taha õmmeldakse Velcro ehk takjateip. Konstruktsioon käib lahti ja kokku lõõtsana ning kangas kantakse raamile takjateibiga. Kaasas on mugav ja kompaktne kandekohver. Toodet on kahes mõõdus: 2,3×2,3 m ja 2,3×3 m.

NB! Kõikidele lahendustele pakume ka paigaldusteenust!

Küsi pakkumist teenusele "Messiboksid ja esitlustarvikud"

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
  Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.