Ülevaatlikud seinakalendrid

Seinakalendrid on suurepärased kingitused nii klientidele kui koostööpartneritele – ideaalne võimalus olla aastaringselt meeles. Samuti on ettevõtte sümboolikaga kalendrid olulisel kohal kontoris, firma teenindustes jm.

Seinakalendritele pakume omalt poolt kolme erinevat tüüpi põhju: Basic kalendrid, Modern kalendrid ja Standard kalendrid.

Meie pakutavad seinakalendrid koosnevad reeglina: esikile + esikaas + 12 kuud + tagaleht/kartong.

Kliendi poolt ootame pilte ja muud materjali nii kuude päistesse kui esilehele. Soovi korral saab ka kalendaariumit vastavalt soovidele kohandada – muuta fonti, värve, lisada oma tähtpäevi jne. Kõikidel kalendritel on seinale riputamiseks olemas aas või augustus.

Lisaks prindime kalendreid ka valmisfailidest või kujundame Sulle päris personaalsed kalendrid just Sinu soovidest lähtuvalt – küsi hinnapakkumist.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Seinakalendritele pakume omalt poolt kolme erinevat tüüpi põhju:

Basic kalendrid

– A4 või A3 formaadis metallkamm köites ühepoolse trükiga kalendrid.

Modern kalendrid

– A4 või A3 formaadis metallkamm köites ühepoolse trükiga kalendrid, kus on lisaks käesolevale kuule väikselt kuvatud ka eelnev ja järgnev kuu.

Standard kalendrid

– A4 landscape formaadis (suletuna) kahepoolse trükiga ning metallkamm köites kalendrid. Avatuna seinal on kalender A3 formaadis ja selle keskelt jookseb spiraal.

Küsi pakkumist:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.