Trükk kangale

Küsi pakkumist

Trükime teie soovitud kujunduse, teksti, logo, foto vm erinevatele rõivastele ja kangastele nagu t-särgid, pusad, polod, reklaamrõivad, spordiriided, tööriided, rätikud, kotid, padjapüürid, põlled jne.

Trükk kangale valmib meil kahel tehnoloogial – otsetrükina ja kuumpresstrükina. Kumb variant on sobilikum, sõltub mitmest asjaolust (materjal, trükiala suurus ja värvus, kogus, kasutusotstarve) ning pakkumise küsimisel leiame ise parima lahenduse.

Mõlemad trükitehnoloogiad sobivad nii üksikute kui suuremate koguste trükkimiseks.  Meie juurde võib pöörduda ka oma riideesemetega. Peame vaid veenduma, et selle materjal on meile sobilik ning tagavaraks peaks olema mõni proovieksemplar.

Mõlema trükitehnoloogia puhul on korraga prinditava ala maksimaalseks suuruseks 38×50 cm.

KUUMPRESSTRÜKK

Nagu nimigi ütleb, siis kuumpresstrüki puhul pressitakse kujutis, mis on eelnevalt kilele trükitud, kõrge rõhu ja kuumuse abil kangale. Sobib kasutamiseks väga erinevate materjalide puhul – puuvill ja polüester ning nende segud, elastsed materjalid, nailon, nahk jm.

Kuumpresstrükk on ideaalne ühetooniliste tekstide, numbrite, logode jm elementide trükkimiseks, kuid sobib ka täisvärvilistele piltidele.

Lisaks tavatoonides trükikiledele on võimalik tekstiilile trükkida ka eriefektsete kiledega – kuldne, hõbedane, glitter, metallik, neoontoonid, samet, helkurkile.

Kõik kasutatavad trükikiled vastavad ÖKO-TEX STANDARD 100-le. Antud tähis tagab, et tooted on kasutajale ohutud. Materjal ei sisalda inimesele nahakontaktis ohtlikke aineid ning sobib suurepäraselt ka allergikutele ja tundliku nahaga kasutajatele.

Kuumpresstrükiga rõivaid tohib pesta 24 tundi pärast trükkimist maksimaalselt 40 kraadiga (või tootele märgitud kraadiga, kui see on madalam).

OTSETRÜKK KANGALE (DTG TRÜKK)

Otsetrüki ehk digitaalse printimise puhul trükitakse kujutis otse tootele. Tegu on kangaprintimise uusima ja innovatiivseima tehnoloogiaga, mis võimaldab teostada kõrgkvaliteetset täisvärvilist trükki otse kangale ilma kulukaid trükiraame valmistamata. See muudab tootmise palju kiiremaks, soodsamaks ning sobivaks ka väikeste koguste puhul.

Tänu kõrgele resolutsioonile on võimalik kangastele trükkida ka väga peenikesi detaile.

Trükivärvid on valmistatud vee baasil, jättes keskkonnale väiksema jalajälje, ent samas on otsetrükk kangale ka kulumis- ja pesukindel. Trükivärvid on ÖKO-TEX sertifikaadiga ning trükkida võib seega ka lasteriietele.

Sobib kasutamiseks materjalide puhul, mis sisaldavad vähemalt 50% puuvilla. Kuna masina alla mahub kuni 10 cm kõrgune ese, siis saab lisaks kangastele printida ka puidule, mida ei pesta nõudepesumasinaga. Samuti saab printida üle taskute, õmbluste ja tõmblukkude.

DTG trüki eripärad

Trükitehnoloogiast tingituna on vaja tumedat värvi toode eeltöödelda (kruntida), et värv kinnituks kanga kiududesse ja ei vajuks kanga sees laiali, mistõtti võib jääda tootele õrnalt kruntimis- ja kuumutamisjälgi. Toode tuleb enne kandmist pahempidi läbi pesta või õrna pesurežiimiga läbi loputada! Kolletumist võib tekitada päikesekiirguse mõju eeltöötlus ainele, millest hiljem ei ole võimalik vabaneda.

Kliendi tootele trükkimine

Kliendi toodetele printides ei saa me hinnata toote sobivust trükiks ning sellest tulenevalt ei vastuta ka kvaliteedi ja vastupidavuse eest. Trüki ebaõnnestumise korral me ei kompenseeri kliendi tooteid.

Soovitused trükiga tekstiili hooldamiseks:

  • pese rõivaid pahempidi – pilt või logo seespool
  • triigi rõivaid pahempidi keeratult
  • kuivatit kasuta minimaalselt
  • ära kasuta pleegitavaid ega tugevaid puhastusvahendeid

Küsi pakkumist teenusele "Trükk kangale"

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.