Autokleebised – liikuvad reklaamid

Autodest on võimalik kujundada suurepärased liikuvad reklaamikandjad.  Olgu linnaliikluses või maanteel – stiilsed autokleebised ei jää märkamata. Pakume põhiliselt 3 sorti autokleebiseid:

Lõikekiled

Kilelõikuriga saab lõigata erinevaid kujundeid, tähti, numbreid ning kleepida need otse auto pinnale. Kaitselaminaat ei ole vajalik ja värvid on paika pandud ehk tooni saab valida näidiste lehvikust. Kui sobivat tooni ei leia, on võimalik soovitud värvitoon printida trükikilele. Lõikekiled sobivad üldjuhul siledale pinnale ja on oma olemuselt monomeersed kiled. Lõikekilest autokleebised peavad vastu 3-5 aastat.

Trükikiled

Graafika kantakse Solvent tüüpi printeriga polümeersele trükikilele (pildid,logod jne) ning prinditud värvi kaitseks kleebised reeglina lamineeritakse ehk kantakse peale läbipaistev kaitsekile. Trükikilest autokleebised peavad vastu kuni 7 aastat.

Valukiled

Kasutatakse üldjuhul autode (nt taksode) üleni ülekleepimisel. Valukiled on väga vastupidavad ning neid on võimalik kleepida ka reljeefsetele pindadele. Kleebitavaks alusmaterjaliks sobivad siledad ja reljeefsed, ka needitud, alumiinium-, kroom-, klaas-, klaaskiud- ja värvitud pinnad. Valukilest autokleebised peavad vastu kuni 10 aastat. Meile võib saata valmis faili trükkimiseks või tellida autokleebised täisteenusena koos kujunduse, trükkimise ja paigaldamisega (üle Eesti).

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Küsi pakkumist:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.