Blanketid firma sümboolikaga

Pakume ettevõtte sümboolika ja andmetega blankettide kujundamise ja trükkimise teenust. Blankette on võimalik tellida nii mustvalgete kui värvilistena kuni A3 formaadis. Trükiks kasutame 80 g või 100 g paberit. Blanketid toodame kas eraldi lehtedena, liimitud plokkidena või liimitud plokina koos aluse või kaanega.

Telli e-poest:

Näitan kõiki 6 tulemust

Blanketid

A3 blanketid

Alates 0,00

Blanketid

A4 blanketid

Alates 0,00

Blanketid

A5 blanketid

Alates 0,00
Alates 0,00
Alates 0,00
Alates 0,00

Blanketid

Blankette on võimalik tellida nii mustvalgete kui värvilistena kuni A3 formaadis. Trükiks kasutame 80 g või 100 g paberit. Blanketid toodame kas eraldi lehtedena, liimitud plokkidena või liimitud plokina koos aluse või kaanega.

Isekopeeruvad blanketid

Isekopeeruvad blanketid sobivad selleks, kui vajad dokumentide, arvete, märkmete, saatelehtede jm vormistamist mitmes eksemplaris. Tegu on mitmest kopeeruvast lehest koosneva blanketiga, mille kihid on omavahel settideks kokku liimitud. Esilehele kirjutades kopeerub tekst alumistele lehtedele. Erinevad kihid trükitakse eri värvi paberitele, mis aitavad originaalil ja koopiatel vahet teha. 2-setiste blankettide paberi värvid on valge/kollane, 3-setiste puhul valge/kollane/roosa.

Soovi korral saab blankette tellida liimitud plokkidena või liimitud plokina koos aluse või kaanega. Max arv kopeeruvaid lehti on 1 originaal + 3 koopiat (4-setine).

Küsi pakkumist:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.