Vektoriseerimine

Küsi pakkumist

Vektoriseerimine, 2D ümberjoonestamine

Vektoriseerimine on vajalik teenus, kui kliendil on näiteks joonis olemas ainult paberkujul ning on vajadus teha olemasolevale joonisele muudatusi. Vektoriseerida saab joonist läbi automaatse vektoriseerimise või ümberjoonestamise.

Automaatne vektoriseerimine on hea variant, kui ainult osa joonisest soovitakse ümber projekteerida. Automaatse vektoriseerimine tähendab, et skaneeritud rasterfail muudetakse vektorformaati. Automaatse vektoriseerimise alusfailiks on tiff formaati skaneeritud rasterfail. Soovitame kliendil lasta originaaljoonis alati skanneerida meie juures, sest läbi joonisekohase skanneerimise eri filtrite me eemaldame jooniselt võimaliku tumeda tausta, toome esile jooned jne. Klient peab alati arvestame, et automaatse vektoriseerimise täpsus on vastavuses originaaljoonise rasterfaili täpsusele. Ehk kvaliteet sõltub originaaljoonise kvaliteedist.

Lisaks pakume 2D ümberjoonestamise teenust AutoCADi!

Joonis ümberjoonestatakse AutoCADi vastavalt originaaljoonise tegelikele mõõtudele. Kui klient soovib saada võimalikult täpset tulemust, tuleks alati küsida kohe hinnapakkumist ümberjoonestamisele. Vektoriseeritud faili formaat on DWG. Salvestame vektoriseeritud failid soovitud AutoCADi DWG versiooni.

Küsi pakkumist teenusele "Vektoriseerimine"

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: jpg, png, jpeg, pdf, svg, ai, cdr, zip, rar, Max. file size: 200 MB, Max. files: 4.
    Rohkemate failide laadimiseks palume failid eelnevalt kokkupakkida.