Digitaliseerimine päästab päeva!

Pole midagi frustreerivamat kui oluliste dokumentide või fotode hävimine. Täna on meil suurepärane võimalus kõik oluline digitaliseerida, et see eales ei kaoks.

Meile saab skaneerida tuua praktiliselt kõike, alustades väikestest fotodest ja diapositiividest kuni suureformaadiliste piltide, kaartide ja ehitusjoonisteni. Rääkimata erinevatest dokumentidest, raamatutest jne.

Maksimaalne skaneerimise laius on 1060 mm ning resolutsioon 300 kuni 1200 dpi-d olenevalt materjali formaadist ja kvaliteedist. 

Digitaliseeritud failid saadame Sulle e-postiga, laeme veebi või kopeerime andmekandjale (mälupulk, väline kõvaketas vm). 

Fotode digitaliseerimine

Skaneerime igas suuruses fotosid, sh diapositiive. Fotodele pakume soovi korral ka professionaalset töötlust – eemaldame aja jooksul tekkinud defektid jms. 

Tekstituvastus

Osutame dokumentide automaatse tekstituvastuse teenust, mis muudab need hiljem töödeldavateks kõikide tekstitöötlusprogrammidega.

Failide ümbernimetamine

Failidele saab lisada kirjeldavad nimetused, märksõnad jm andmed, et digitaliseeritud dokumendid indekseeritavaks ja lihtsasti leitavaks teha.

Kui sinulgi on vanu fotosid, olulisi paberkujul dokumente, jooniseid, raamatuid vm, mida ajahambal pureda ei soovi lasta, siis too need esimesel võimalusel meie juurde! 

Päringute ja küsimustega pöördu: info@koopia.ee või +372 640 1001